Відбулося нагородження переможців конкурсу «Декалог української дитини»

Дата: 06.12.2021 16:22

До Дня Збройних Сил України з 12 листопада по 2 грудня Монастирищенською міською радою проводився конкурс на краще декламування «Декалогу української дитини».

За підсумками журі:

• Гран-прі та подарунковий сертифікат на суму 1000 грн. у магазин «Кобзар» отримав колектив Будинку дитячої та юнацької творчості.
  • І місце посіла учениця 1-А класу ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит» Злата Зіник.
  • ІІ почесне місце зайняли: учениці ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит» Анастасія Гук і Марія Гук та учень 3-А класу ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2» Арсен Свердлик.
  • ІІІ місце розділили між собою учні Шарнопільського ЗЗСО І-ІІІ ст. та учні Коритнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Тож сьогодні, 6 грудня, в урочистій атмосфері міський голова Олександр Тищенко привітав юних талантів з перемогою і вручив їм Грамоти міської ради та пізнавальні книги про Україну.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу! Дякуємо всім діткам-учасникам конкурсу, їх батькам і викладачам за активну участь та надзвичайно цікаві відео-роботи. Ви всі неймовірні та надзвичайно талановиті! Ми пишаємося вами!