Проведено співбесіди щодо формування бюджету громади на 2022 рік

Дата: 09.12.2021 14:30

8 та 9 грудня заступник міського голови Олег Недогода, за участі заступника міського голови Зоряни Заворотної, начальника фінансового управління Оксани Недогоди, депутата міської ради Юлії Боровської, провів співбесіди з керівниками відділів та управлінь, комунальних установ громади щодо формування проєкту бюджету на 2022 рік. Адже, згідно Бюджетного кодексу, бюджет міської територіальної громади повинен бути затверджений не пізніше 25 грудня 2021 року.

В ході співбесіди було проаналізовано фактичні видатки поточного року та бюджетні призначення видатків на очолювані ними галузі в рамках формування проєкту бюджету Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік.

Особливу увагу було акцентовано на забезпечення асигнуваннями захищених статей видатків.