Оголошення про скликання чергової сесії міської ради!!!

Дата: 10.12.2021 10:44

До відома депутатів міської ради!

За розпорядженням міського голови  О.ТИЩЕНКА    16  грудня    2021 року  скликається   10 сесія  Монастирищенської міської ради,  до порядку денного якої внесені такі основні  питання:

1. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про бюджет Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про затвердження старост  старостинських округів Монастирищенської міської територіальної громади.
  4. Питання регулювання земельних відносин.
  5. Різне.

Початок пленарного засідання о 10 годині в сесійній залі міської ради за адресою м.Монастирище, вул.Соборна, 117.

Проєкти  рішень міської ради з питань порядку денного оприлюднені на сайті Монастирищенської міської ради за посиланням  у розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії».

Секретар міської ради   Н.ШАМРАЙ