Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 15.12.2021 15:00

Сьогодні, 15 грудня, під головуванням заступника міського голови Зоряна Заворотна відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні було заслухано шість питань, а саме: про позбавлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина; про надання дозволу на укладення договору розподілу спадкового майна, після померлого, між неповнолітнім сином і донькою; про забезпечення прав і найкращих інтересів дитини, влаштованої/зарахованої на цілодобове перебування до Монастирищенського ліцею-інтернату «Обдарованість» та надання соціальної підтримки сім’ї дитини відповідно до потреб; про затвердження індивідуального плану соціального захисту дітей, які потратили в складні життєві обставини; про продовження терміну соціального супроводу сім’ї з с. Івахни; про взяття під соціальний супровід сім’ї з с. Бубельня.

В результаті засідання, членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.