Для покращення якості освіти педагоги громади отримали 93 ноутбуки

Дата: 15.12.2021 16:57

Чотири опорних заклади освіти – Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5, Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2, заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Монастирищенський «Ліцей «Ерудит» та Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ст. отримали ноутбуки – якісну та сучасну комп’ютерну техніку для проведення ефективного навчального процесу. Техніка придбана на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів.

Ноутбуки оснащено всім необхідним для роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, незалежно від форми навчання. Тож таке поповнення техніки значно допоможе педагогам у повсякденній роботі.

Створення якісного освітнього процесу важливе завдання для міської влади, саме тому в громаді дбають, щоб зробити процес навчання більш сучасним і доступним.