Депутати міської ради прийняли бюджет громади на 2022 рік

Дата: 16.12.2021 16:53

Сьогодні, 16 грудня, міський голова Олександр Тищенко провів засідання  чергової  10 сесії  міської ради VIII скликання.

До участі в роботі сесії долучилися 22 депутати міської ради із 26 обраних.

На початку засідання Олександр Михайлович привітав з ювілейним днем народження начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, ЖКГ та сільського господарства Ольгу Баллу та з святом місцевого самоврядування депутатів міської ради, які були відсутні на урочистостях.

Напередодні на засіданнях постійних комісій депутати  детально обговорювали головний фінансовий  документ  громади та решту питань порядку денного, тож у сесійній залі особливих дебатів   не було.

Міський голова Олександр Тищенко  підкреслив, що 2022 рік не буде легким, у громади багато проблем, а фінансів – не дуже, тож бюджет  не можна назвати прекрасним, але він є реальним до виконання.

У ході роботи сесії депутати  також заслухали, а згодом і ухвалили  Програму економічного і соціального розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік, низку рішень, пов’язаних із затвердженням  Програм, що діятимуть на території громади; внесенням змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3-12/VIIІ «Про бюджет Монастирищенської  міської територіальної громади на 2021 рік»; погодженням КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище укладення договору реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ; затвердженням форми фінансового плану, форми звіту фінансового плану підприємства, фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Монастирищенський центр первинної медико  – санітарної допомоги»  та погодження структури і чисельності підприємства на 2022 рік; затвердженням форми  фінансового плану, форми звіту виконання  фінансового плану та фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» на 2022 рік»; погодження та затвердження   структури та чисельності установ освіти Монастирищенської міської ради на 2022 рік; затвердженням  Статуту комунальної установи «Монастирищенський  інклюзивно-ресурсний центр»;  затвердження  та погодження структури і чисельності установ та закладів культури Монастирищенської міської територіальної громади на 2022 рік;  погодженням цін на лісопродукцію та послуги Монастирищенському  комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству на 2022 рік; затвердження структури та загальної чисельності апарату міської ради, її виконавчих органів на 2022 рік; затвердженням Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Монастирищенської міської   ради на  2022 рік; затвердженням умов аукціону з продажу об’єкту малої приватизації, що належить до комунальної власності  Монастирищенської міської територіальної громади тощо.

Також депутати міської ради проголосували за затвердження старост  13 старостинських округів Монастирищенської міської територіальної громади.

В ході пленарного засідання, депутати розглянули  цілу низку   земельних питань  на території  громади, підтримали пропозиції депутатів, внесених на засіданні профільних постійних комісій та прийняли відповідні рішення.

Детально ознайомитись із текстами рішень та поіменним голосуванням можна на офіційному сайті міської ради.

На завершення сесії міський голова Олександр Тищенко привітав депутатський корпус з прийдешніми новорічними святами і разом із своїм заступником Зоряною Заворотною закликав депутатів стати Святими Миколаями,  долучитися до благодійної акції  «Ялинка бажань»  та здійснити дитячу мрію – виконати бажання дітей, які позбавлені батьківської турботи та піклування.  Листи з побажаннями від дітей були розвішені на ялинці і кожен депутат мав змогу отримати і виконати дитяче побажання.