Дива Святого Миколая

Булочки пухкенькі,

Книжечок  багато

Читати у свято /Марійка Підгірянка/

Немає на землі душі, яка б не горнулася до Святого Миколая. Ми звертаємося до нього зі своїми потребами, проханнями, бо знаємо, що він може подати нам руку допомоги.

Святий Миколай народився в місті Патарі, в Малій Азії, близько 280 року. Микола уже з малку був набожним. Після смерті своїх батьків він роздав свою спадщину бідним людям, а сам вирушив до Палестини поклонитися святим місцям. Після повернення додому він прийняв сан священника.

Відтоді Миколай допомагав усім, хто потребував його ласки. Своїми молитвами він утихомирював бурю на морі, рятував хворих, він нікому не відмовляв у пораді та дарував утіху.

Скоро у наші оселі до усіх слухняних діток (і до дорослих також) завітає Миколай. Діти чекають цього чарівного вечора, чи не увесь рік, роблять добрі справи, добре поводяться…

Діти пишуть листи Святому Миколаю. У цих листах вони описують, що гарного, доброго вони зробили за рік, розповідають про свої мрії та бажання.

Але  «дід Миколай знає про все» і тому тільки хороші діти отримують від нього подарунки, а неслухняні – різочку.

Символічно, що  тиждень національного  читання проходить у період, коли святкують день Святого Миколая.

Бібліотекарі Монастирищенської бібліотеки для дітей, створили для всіх відвідувачів  комфортну святкову зону.

Вітаємо наших читачів - дітей та їх батьків, зі святом та запрошуємо завітати до нашої бібліотеки. У нас ви можете обрати цікаві книги для дітей та книги для сімейного читання.