До Дня Святого Миколая відбувся турнір з міні футболу для дітей 2013-2014 р.н

Дата: 20.12.2021 10:30

19 грудня у м. Ржищів Київської області до Дня Святого Миколая відбувся турнір з міні футболу для дітей 2013-2014 р.н.

У турнірі взяли участь 4 команди «Піраміда» Ржищів, «ДЮСШ» Монастирище, СК «Жашків» та ФК «Любомир» Ставище.

Для деяких діток це був перший офіційний турнір. Ця категорія U-9 розпочала тренування під керівництвом Олега Дороша з жовтня поточного року, отже перед тренером та дітками не ставилось конкретних завдань, перед усім ставиться одне завдання побільше діток забрати від гаджетів та розвивати їх фізичний розвиток.

Наші дітки продемонстрували неабияку жагу до перемоги, але за підсумками змагань посіли 4 місце.

Першу гру з господарями турніру зіграли у нічию 2-2.

Дві наступні гри поступились Жашківським одноліткам з рахунком 3-1 та з ФК «Любомир» Ставище 4-1.

Прекрасну гру продемонстрували Тертичний Арсен, Каплун Артем, Чайка Макар та Парипса Тимофій. За підсумками змагань Тертичного Арсена визнано кращим гравцем турніру.

Бажаємо нашим юним спортсменам невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!