Відбулася нарада щодо отримання субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах

Дата: 21.12.2021 09:12

Під головуванням заступника міського голови Олега Недогоди відбулася нарада щодо отримання субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що підтверджена рішенням територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, для погашення заборгованості за природний газ, що використаний для виробництва теплової енергії, перед НАК «Нафтогаз України».

Під час наради було детально розглянуто порядок та умови надання субвенції з державного бюджету та окреслено чіткий план дій для якнайшвидшого отримання субвенції та погашення заборгованості КП «Теплокомуненерго» міста Монастирище за використаний природний газ для виробництва теплової енергії перед НАК «Нафтогаз України».