З нагоди Дня Святого Миколая відділом культури та туризму Монастирищенської міської ради проводився творчий конкурс на краще вітання з Днем Святого Миколая

Дата: 20.12.2021 18:00

Конкурс проходив у трьох номінаціях: «вірш», «пісня», «постановка». До участі в конкурсі надійшло 40 робіт. Кожне привітання мало свою особливу техніку виконання, оригінальність і чарівність. Тож членам журі було доволі важко визначитися з переможцями.

За підсумками конкурсу, у номінації «вірш» перемогла 4-річна Софійка Мельник з с. Теолин. У номінації «пісня» перемогу здобула Марина Вінічук, учасниця художньої самодіяльності Шабастівського СБК І в номінації «постановка» прихильність журі та перемогу завоював творчий колектив Сатанівського СБК!

Переможці конкурсу отримають солодкі подарунки та будуть відзначені Подяками Монастирищенської міської ради!

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за участь. Бажаємо подальших перемог і здійснення мрій!