У селі Бачкурине відкрили оновлений фельдшерський пункт

Дата: 23.12.2021 15:06

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко спільно зі своїм заступником Зоряна Заворотна, секретарем міської ради Наталія Шамрай, директором КНП «Монастирищенський ЦПМСД» Людмила Редванська та помічником міського голови в с. Бачкурине Анатолієм Руденком відкрили фельдшерський пункт, розміщений в адміністративній будівлі села.

Тож віднині жителі села матимуть змогу в комфортних умовах отримувати медичну допомогу, адже кабінет теплий, відповідає вимогам та обладнаний всім необхідним. Також один день на тиждень у фельдшерський пункт приїжджатиме та працюватиме сімейний лікар. І не менш важливим є те, що місцеві мешканці в одній будівлі зможуть отримувати всі адмінпослуги.

Катерина Мряна, яка протягом тривалого часу працює фельдшером щиро подякувала міському голові та його помічнику за проявлену турботу. Олександр Михайлович вручив Катерині Григорівні потрібні для ФП подарунки та побажав успіхів на новому місці.

Висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто приймав участь у здійснені ремонту приміщення.