Привітали працівників РЕМу

Дата: 24.12.2021 12:04

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко разом із секретарем міської ради Наталією Шамрай та секретарем виконавчого комітету міської ради Світланою Тесленко привітали із професійним святом – Днем енергетика – працівників Монастирищенської філії ПАТ «Черкасиобленерго».

У вітальному слові Олександр Тищенко відзначив, що робота енергетиків дуже важлива, адже саме вони забезпечують безперебійність, надійність і безпеку функціонування електричних мереж та електрообладнання житлового фонду, адміністративних будівель, громадських споруд тощо. «Від вашого професіоналізму залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, буде тепло і затишно. Тож бажаю всім міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру вам і вашим родинам» – відзначив Олександр Михайлович.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків кращі працівники Монастирищенського РЕМу були відзначені грамотами Монастирищенської міської ради.

В свою чергу директор Монастирищенського РЕМу Олександр Чекман виконав приємну місію вручивши працівникам, які мають значні досягнення в роботі, відзнаки від ПАТ «Черкасиобленерго» та привітав колег зі святом.