Організовано проведення обласного свята новорічно-різдвяної ялинки для дітей соціально незахищених категорій

Дата: 24.12.2021 13:54

Новорічно-різдвяні свята наповнені радістю, веселощами й надією. Вони завжди будуть для нас незабутніми, адже народні звичаї розкривають повноту духовних надбань, глибину розуміння давніх переказів. На ці свята заведено робити подарунки всій родині, особливо дітям.

23 грудня з метою організації змістовного дозвілля та відпочинку в приміщенні Черкаського академічного обласного Українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка було організовано проведення обласного свята новорічно-різдвяної ялинки для дітей соціально незахищених категорій.

За сприяння Управління освіти, молоді та спорту 13 категорійних дітей Монастирищенської ТГ відвідали Черкаський  музично-драматичний театр,  взяли участь в шоу інтермедії „Куди подівся сніг? та переглянули новорічну музичну виставу „Дванадцять місяців“.