Відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам’яті першого представника Президента в районі Михайла Орендарчука

Дата: 26.12.2021 15:57

26 грудня в приміщенні спорткомплексу  відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам’яті першого представника Президента в районі Михайла Орендарчука.

Учасників змагань привітали заступник міського голови Олег Недогода, донька Михайла Орендарчука – Оксана Михайлівна, брат – Петро Орендарчук, начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана, директор спортивного комплексу Олександр Бойко,  завідуючий сектором  молоді та спорту  Олександр Каплун.

В змаганнях взяли участь 4  команди  (ФК «Авангард-Монте» м. Монастирище, СК «Ніка» Родниківка, СК «Жашківська громада», СК «Обрій» Христинівка).

В запеклій боротьбі  першість  здобула команда - СК «Ніка» Родниківка,  друге  місце виборов  ФК «Авангард-Монте» і замкнув трійку лідерів  СК «Обрій» Христинівка.

Кращим гравцем турніру визнано Володимира Трегубова (СК «Ніка»), кращим воротарем – Олександра Івченка (СК «Ніка»), кращим бомбардиром – Андрія Оксамітнього (ФК «Авангард»), кращим захисником – Дмитра Думенка (СК «Обрій»).

Спортсмени були нагороджені кубками,  грамотами та грошовими призами.

Усі учасники показали чудову гру та гідно проявили себе в спортивній боротьбі.