Відбувся заключний тур Всеукраїнських змагань з настільного тенісу на кубок ТК «Тайфун»

Дата: 28.12.2021 16:22

Сьогодні в місті Умань відбувся заключний тур Всеукраїнських змагань з настільного тенісу на кубок ТК «Тайфун». З Монастирищенської ДЮСШ участь взяли 8 тенісистів – Бондар Олександр, Парковський Нікіта, Будьомко Артем, Красножон Ростислав, Галай Арсеній, Мазур Олександр, Бондар Ростислав, Софіаніді Ельдар та тренер Вадим Швидкий.

За результатами змагань в напружених поєдинках наші спортсмени показали хороший рівень підготовки. Серед дітей Галай Арсеній посів  місце, Мазур Олександр – ІV місце, а тренер Вадим Швидкий в категорії «чоловіки» зайняв ІІ  почесне місце.

Вітаємо наших тенісистів з призовими місцями та бажаємо подальших спортивних перемог.