ПОНОВЛЕННЯ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЗА БОРГИ

Дата: 28.12.2021 16:27

З 23 грудня Черкаська область повернулася з «червоної» зони карантину до «жовтої» - таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Що це означає для споживачів електричної енергії?

Нагадаємо, що відповідно до Закону України від 15.07.2021 № 1657-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж» було встановлено, що заборона на відключення електричної енергії за борги встановлюється лише дії у регіоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування.

Отже, незабаром поновляться відключення споживачів від електропостачання за прострочену заборгованість.

Щоб уникнути негативних наслідків (незручностей, пов’язаних з відсутністю світла в оселі, додаткових витрат, які потягне за собою необхідність оплати послуг відключення/підключення), радимо якомога швидше вжити вичерпних заходів із погашення наявної заборгованості або звернутися до свого центру обслуговування споживачів щодо можливості укладання договору реструктуризації.

З повагою,

Монастирищенський центр обслуговування споживачів