Щира подяка меценатам Монастирищенської громади!

Дата: 30.12.2021 14:11

Монастирищенська міська рада висловлює щиру вдячність  Олегу Яровому, засновнику ТОВ «Діджітал Агро Дісіжн»,  Михайлу Возному, голові СФГ «Обрій»,  Сергію Обнявку, директору Хлібокомбінату Монастирищенського РайСТ,  Олегу Навроцькому, засновнику ФГ «Лани України»,  Людмилі Шевчук, керівнику ПП «Лювайс»,  Миколі Орендарчуку, засновнику ФГ «Ядвіга»,  Наталії Орендарчук, керівнику ФГ «Яцковиця», Володимиру Солоду, директору ФОП Солод В. В.,  Богдану Домащуку, директору ПАТ «Монфарм»,  Олексію Пархоменку, засновнику ТОВ «Енергетик»,  Олені Чорноконь, директору КП «Монастирищенська ЦРА №17»,  Ігорю Куролапу, засновнику СФГ «Нова Україна»,  Миколі Драчу, голові ФГ «Мир»,  Олегу Григорашу, засновнику Монастирищенського СТ.

Дякуємо всім вам за підтримку та фінансову допомогу в підготовці і проведенні новорічних свят. Цінуємо вашу людську щедрість і розуміння та надіємося, що в наступному році наша співпраця стане ще більш міцнішою. Низький уклін вам за вашу натхненну та самовіддану працю, за вашу непохитну віру у майбутнє нашої Монастирищенської громади!

Бажаємо вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я, успіхів і завжди гарного настрою. Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!