Шановні жителі громади!В Монастирищенській публічній бібліотеці ви знайдете найактуальніші періодичні видання України!

Дата: 05.01.2022 14:53

Звертаємо вашу увагу, що в Монастирищенській публічній бібліотеці за адресою вулиця Жовтнева, 12 ви знайдете найактуальніші періодичні видання України. Найактуальніші новини за найкоротший термін часу завжди найшвидше потрапляють до рук читача зі шпальт періодичних видань та значно поповнюють фонд з усіх галузей знань передплатні видання, адже газети і журнали щоденно несуть політичну, економічну, соціальну інформацію. Читання свіжого номера газети чи журналу неможливо порівняти ні з чим, особливо це актуально для такої соціально незахищеної верстви населення як пенсіонери. Тож запрошуємо погортати новинки періодики у нашій читальній залі! Ми вам пропонуємо:

Газети:

Истории из жизни

Журнал для жінок

Жінка

Календар знаменних і пам’ятнх дат

Огородник

Тайны ХХ века

Бібліотека для дітей увазі своїх маленьких користувачів пропонує свою добірку газет та журналів. Вам цікаво буде дізнатися, що в бібліотеці для дітей поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть тобі у навчанні, поповнять твої знання, навчать логічно мислити, відкриють тобі безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ти можеш читати із своїми батьками і друзями. Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте бібліотеку для дітей і потоваришуєте з дитячою періодикою!

Газети:

Журавлик

Задавака

Журнали:

Барбі

Джміль

Домовичок

Жасмин

Крилаті

Малятко

Однокласник

Сімейний порадник

Чарівна принцеса

Яблунька

Чекаємо вас щоденно, крім суботи, з 08-30 до 17-30; в неділю з 09-00 до 15-00 в наших книгозбірнях!