Діти загиблих учасників АТО/ООС отримали подарунки до свята

Дата: 10.01.2022 16:50

Неспокійний час переживає наша держава! Так склалися обставини, що сьогодні українці мусять захищати незалежність своєї країни.

Наша Монастирищенська земля може пишатися своїми Героями, які не вагаючись стали на захист рідної землі та полягли захищаючи честь та свободу України.

Тому у переддень Різдва, 6 січня, коли міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день дітей-сиріт війни, у Монастирищенській громаді відбулася акція «Свято без тата».

У рамках акції, діти наших захисників, які загинули під час АТО/ООС на сході України, а це вісім дітей, четверо з яких проживають за межами нашої громади, отримали від міського голови Олександра Тищенка солодкі подарунки. Це невеличка частинка радості та тепла подарована дітям, які втратили своїх татусів.

Світла пам'ять про подвиг Героїв назавжди залишиться в наших серцях!