Народження дитини – радісна та, водночас, відповідальна подія у житті кожної родини

Дата: 11.01.2022 12:52

За інформацією Монастирищенського відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Уманському районі Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)  протягом 2021 року зареєстровано – 153 новонароджених.

Найпоширеніші імена, які присвоювалися хлопчикам при державній реєстрації народження в 2021 році  Артем, Макар, Матвій, Тимур, Денис, Євген.

А дівчаток при реєстрації найчастіше називали  Аріна, Вероніка, Злата, Софія, Мілана, Поліна, Єва.

Серед незвичних імен, які батьки обирали для своїх нащадків Даніель, Еліна, Мілєна, Емілія, Аделіна, Даніела, Даяна.

У продовж минулого року відділом ДРПЦСу також було зареєстровано 96 шлюбів .

Cподіваємось, що цьогоріч лелека частенько прилітатиме в Монастирищенський край.