Увага!Ремонтні роботи!

Дата: 12.01.2022 11:00

Сьогодні вранці, 0 07:45 год. відбулося пошкодження засувки теплової мережі біля будинку по вул.Миру, 2, що спричинило відключення частини житлового фонду м. Монастирище від опалення.

Аварійна бригада КП «Теплокомуненерго» працює над усуненням проблеми. Поступово теплопостачання відновлюється: 0 10:30 год. подали тепло по вул. Гагаріна, о 11:30 год. – по вул. Соборній, о 13:30 год. було запущено поступово теплопостачання в будинках по вул. Миру.

Прохання до жителів верхніх поверхів, спустити повітря в батареях опалення, у разі виявлення якихось несправностей звертатися за номером чергового КП «Теплокомуненерго» – (097)414-59-73! Сьогодні до 22:00 год. чергуватимуть три бригади.

Просимо вибачення за тимчасові незручності. Дякуємо, шановні монастирищани, за розуміння!