В здоровому тілі – здоровий дух!

Дата: 12.01.2022 16:05

12 січня в Монастирищенському спортивному комплексі  відбувся вперше в громаді  І етап щорічної спартакіади працівників закладів освіти.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали заступник міського голови Зоряна Заворотна, голова міської профспілки працівників освіти Ірина Милова та головний суддя змагань Олександр Каплун.

Учасники заходу демонстрували свою витривалість, швидкість та  влучність у змаганнях з  настільного тенісу та  під час гри в шахи, шашки.

У спортивній залі спорткомплексу  протягом усього дня панувала атмосфера щирої радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь, і кожен відчував себе частиною однієї великої освітянської родини.

Переможці  у кожному виді змагань, яких визначила суддівська колегія,  були нагороджені грамотами, зокрема:

• Настільний теніс:
  • Чоловіки:
  1. Вадим Швидкий («ДЮСШ» Монастирище)
  2. Дмитро Плиска (Халаїдове)
  3. Сергій Гаврищук (Леськове)
  • Жінки:
  1. Валентина Гук («Обдарованість» Монастирище)
  2. Людмила Крисенко (Шарнопіль)
  3. Наталія Хліменко ( Опорний заклад №5)
  • Шашки:
  • Чоловіки:
  1. Дмитро Плиска (Халаїдове)
  2. Василь Гедзун (Шабастівка)
  3. Едуард Руссу (Цибулів)
  • Жінки:
  1. Руслана Семерунь (Опорний заклад №2)
  2. Наталія Бондаренко ( Ліцей «Ерудит» Монастирище)
  3. Наталія Кривонос (Опорний заклад №5)
  • Шахи:
  • Чоловіки:
  1. Микола Фурта (Княжики)
  2. Володимир Семерунь (Опорний заклад №2)
  3. Віктор Сутормін (Шарнопіль)
  • Жінки:
  1. Вікторія Бондаренко (Шарнопіль)
  2. Ольга Демарьова  (Ліцей «Ерудит» Монастирище)
  3. Оксана Червонописька («Обдарованість» Монастирище)

Захід відбувся за сприяння міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З гарним настроєм учасники спартакіади залишали місце її проведення та зазначали, що з нетерпінням будуть чекати на нові зустрічі, звершення та спортивні перемоги!

Другий етап змагань відбудеться в березні 2022 року, де команди освітян будуть брати участь у зустрічах  з міні-футболу, волейболу та баскетболу. За результатами ІІ етапу будуть визначені загальнокомандні місця серед команд освітян нашої громади.