Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сьогодні робоча група з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної розпочала інформаційно-роз’яснювальну роботу

Дата: 20.01.2022 15:30
Кількість переглядів: 183

Фото без опису

      20 січня робоча група розпочала заплановану інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед суб’єктів господарювання громади.

            Однією із головних тем стало роз’яснення питання застосування платниками єдиного податку реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних ресстраторів розрахункових операцій (РРО, ПРРО).

            Також, спеціалістами відомств були надані консультації щодо порядку сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету, проведено роз’яснення про необхідність дотримання чинного законодавства щодо легалізації зайнятості, виплати законодавчо встановленого мінімального рівня заробітної плати. Наголошено на необхідності своєчасної сплати податкових платежів.

            Не менш важливим та актуальним питанням було роз’яснення щодо сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету за місцем знаходження об’єкту торгівлі, а не його місця реєстрації.

               Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства щодо прав і гарантій найманих працівників.

            Підприємцям нагадали про санкції, які можуть бути застосовані у разі виявлення порушень вимог законодавства про працю, працівникам пояснили, які негативні наслідки тягне за собою безвідповідальне ставлення до питань працевлаштування.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора