Пункт базування швидкої залишиться у селищі Цибулів

Дата: 20.01.2022 16:11

У зв’язку з капітальним ремонтом в Амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Цибулів, пункт базування бригади екстреної (швидкої) допомоги, який нині знаходиться на базі амбулаторії, змінить своє місце розташування.

Запевняємо усіх жителів селища Цибулів та прилеглих сіл, що пункт базування працюватиме у звичному режимі й залишиться у селищі – лише змінить місце дислокації!

Міська рада спільно зі старостою Цибулівського старостинського округу Сергієм Кучеренком планує розгорнути пункт базування швидкої допомоги в приміщенні адміністративної будівлі (колишня селищна рада).

Найближчим часом тут будуть проведені необхідні ремонтні роботи, щоб кімнати відповідали усім вимогам, а працівникам швидкої було комфортно перебувати в приміщенні та приймати пацієнтів.

Сьогодні приміщення, у яке планується перевести пункт базування, оглянула заступник міського голови Зоряна Заворотна спільно із керівником Уманської станції швидкої медичної допомоги Сергієм Гурбичем.

Зоряна Володимирівна відзначила, що для міського голови Олександра Тищенка пріоритетно важливо зберегти цей пункт базування швидкої та забезпечити медикам гідні умови перебування, адже від того наскільки швидко надана медична допомого залежить життя та здоров’я жителів Монастирищенської громади.