Покладання квітів з нагоди Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 12:13

Людської пам’яті свіча хай запалає,

Коли життя знов набирає силу.

В ім’я народу хай вона палає

За муки, за життя і за могили

Хай вдячна пам’ять наша звеличає.

Урочисте покладання квітів з нагоди Дня Соборності України відбулося сьогодні, 21 січня, в переддень визначної дати в Монастирищі.

Квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку поклали заступники міського голови Олег Недогода та Зоряна Заворотна, керівники відділів та управлінь міської ради, працівники організацій, установ міста та небайдужі монастирищани.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів АТО/ООС, які віддали життя за мир, цілісність і незалежність України.

Свято Соборності та Свободи нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної та Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Україна... Її майбутнє в наших руках. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.