З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2022 09:01

Шановні монастирищани!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Слава Україні!