До відома депутатів міської ради!

Дата: 26.01.2022 13:00

За розпорядженням міського голови,  відповідно до статті 214 Регламенту Монастирищенської міської ради 27 січня 2022  року о 14.00 годині ДИСТАНЦІЙНО в режимі телефонного зв’язку буде проводитись друге засідання 11 сесії міської ради, яка не закрита.  До порядку денного засідання  внесено  одне питання: «Про  делегування департаменту капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації  функцій замовника з реконструкції спортивного комплексу».

Проєкт   рішення міської ради з даного питання направлений депутатам на електронні адреси і розміщений на сайті громади в розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії».

Делегування департаменту капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації  функцій замовника з реконструкції спортивного комплексу  Черкаська ОДА визначила  обов’язковою умовою включення об’єкту до державної програми «Велике будівництво».

Секретар міської ради                          Наталія Шамрай