Річний відео-звіт Монастирищенської публічної бібліотеки за 2021 рік.

Дата: 27.01.2022 12:19

Монастирищенська публічна бібліотека в 2021 році ставила собі за мету бути невід’ємною частиною інформаційної структури територіальної громади, документально-комунікативним та соціокультурним центром, що сприяє розвитку соціальної мобільності особистості, розширенню її життєвих інтересів. Наші цілі відкриті. Діяльність активна. Ми прагнемо інновацій, що ґрунтуються на постійній повазі до користувачів. Наша репутація базується на професіоналізмі наших працівників, які забезпечують високу якість, повноту та оперативність інформаційного обслуговування користувачів бібліотек і наших партнерів. Шановні жителі громади, ми працюємо  для вас!

Запрошуємо переглянути короткий відео-звіт про нашу діяльність в 2021 році за посиланням: