У Терлиці вшанували пам’ять жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 16:36

Сьогодні в Монастирищенській громаді, як і по всій Україні та світі, відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Не оминула зловісна спопеляюча пелена винищення єврейського населення і Терлицю. У роки Другої світової війни 95 мирних жителів Терлиці єврейської національності загинули мученицькою смертю від рук нацистів.

Помічник міського голови в с. Терлиця Зінаїда Шквира та діловод Ольга Ящук хвилиною мовчання вшанували пам'ять безневинно убієнних земляків і поклали квіти до пам’ятного знаку.

Нехай сьогодні весь світ ще раз пригадає, що таке жах великої війни і звірячої ненависті до людини, яку вона завжди за собою веде. Нехай кожна запалена свічка нині буде пересторогою небезпеки, котру несе в собі фанатизм, расизм, нацизм, упередження і брехня. Вічна пам’ять невинним жертвам.