Патронатний вихователь – новий для України вид офіційної зайнятості

Дата: 31.01.2022 10:12

Днями у приміщенні Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ спільно зі службою у справах дітей виконавчого комітету міської ради було проведено семінар для безробітних на тему «Патронат над дитиною», де організатори заходу інформували усіх присутніх про суть та зміст патронату над дитиною.

Начальник служби у справах дітей Редька Людмила Миколаївна під час заходу ознайомила людей, що шукають роботу із вимогами до кандидатів у патронатні вихователі, умовами оплати роботи, можливостями подання документів як кандидата у патронатні вихователі, соціальною допомогою, що отримуватимуть патронатні вихователі тощо.

Спеціалізовані кар’єрні радники акцентували увагу на тому, що впровадження такої послуги важливе для клієнтів служби зайнятості, оскільки надасть змогу людям офіційно працевлаштуватись та допомогти тим дітям, які опинились в складних життєвих умовах.