Річний відео-звіт про роботу Монастирищенської бібліотеки для дітей за 2021 рік

Дата: 01.02.2022 17:00

У 2021 році в Монастирищенській бібліотеці для дітей створювались умови для творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей у вільний від навчання час, задовольнялись освітні потреби наших користувачів. Бібліотека надавала кожній дитині доступ до книги та інформації, популяризувала українську та світову літературу для дітей.

Пріоритетними напрямами роботи дитячої бібліотеки була популяризація кращих здобутків культурних звичаїв та традицій українського народу. Виховання у юних читачів національно-патріотичного, правового, духовно-морального, фізичного, трудового, естетичного виховання усіх груп читачів.

Шановні наші читачі, запрошуємо переглянути відео-звіт про нашу роботу в 2021 році за посиланням: