Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

НЕЗВИЧНІ РАХУНКИ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ!

Дата: 08.02.2022 16:30
Кількість переглядів: 210

Фото без опису

Шановні споживачі, цього місяця ви отримаєте рахунки за спожиту в січні електроенергію досить незвичного вигляду – це буде аркуш формату А4 з великою кількістю цікавої та корисної інформації.

Упереджуючи ваші питання, роз’яснюємо, що таку квитанцію споживачі отримають на вимогу пункту 9.6.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, за яким один раз на рік ми маємо проінформувати своїх споживачів про частки кожного джерела енергії у загальній структурі балансу електричної енергії за попередній рік, надати посилання на джерела інформації про вплив на довкілля, спричинений виробництвом електричної енергії. Також таке інформаційне повідомлення повинно містити дані про право споживача на зміну електропостачальника та процедуру цієї зміни, порядок зняття показів лічильника та оплати рахунків, переваги ефективного кінцевого використання електричної енергії споживачами та заходи для підвищення енергоефективності.

Окремо у рахунку за січень, разом зі звичними даними, буде наведено динаміку обсягів споживання електричної енергії за Вашим особовим рахунком протягом 2021 року та їх вартість. На підставі цих даних споживачі матимуть змогу побачити, яким чином змінюється його споживання кожного місяця і скільки коштів він витрачає на електроенергію за рік.

Не зважаючи на великий обсяг даних, що міститиме рахунок, який Ви отримаєте у лютому, у верхній частині аркушу буде розміщено звичайну квитанцію, яка міститиме всю необхідну інформацію про споживання, нарахування та оплату електроенергії. Тому сподіваємося, що оплата рахунків не викличе жодних труднощів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора