До відома депутатів міської ради!

Дата: 15.02.2022 11:00

За розпорядженням міського голови,  відповідно до статті 214 Регламенту Монастирищенської міської ради 16 лютого  2022  року о 9.00 годині ДИСТАНЦІЙНО в режимі телефонного зв’язку буде проводитись третє засідання 11 сесії міської ради, яка не закрита.  До порядку денного засідання  внесені   питання:

1. Про Програму  забезпечення національного спротиву  на території  Монастирищенської міської  територіальної громади на  2022-2024 роки .
  2. Про виділення коштів на придбання житла лікарю-ортопед-травматологу КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» Монастирищенської міської ради  Михальському Ю.С. та членам його сім’ї.

Проєкти   рішення міської ради з даних питань направлені депутатам на електронні адреси і розміщені на сайті громади в розділі «Міська рада. Матеріали до чергової сесії».