Шановні жителі м. Монастирище та сіл Аврамівка, Летичівка, Нове Місто

Дата: 15.02.2022 15:01

У місті Монастирище був виявлений випадок захворювання однієї тварини на сказ. За рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконкомі міської ради  м. Монастирище було визначено неблагополучним пунктом щодо захворювання на сказ, а території Аврамівського й Новоміського старостинських округів – загрозливою зоною та затверджено план комплексних заходів щодо ліквідації сказу.

Зокрема, з метою недопущення розповсюдження сказу та забезпечення контрольованої епізоотичної ситуації спеціалістами Монастирищенської районної державної лікарні ветмедицини буде здійснюватися подвірне, безкоштовне щеплення собак і котів на території вищезазначених населених пунктів.

Щеплення проводитиметься з 16 по 19 лютого 2022 року, з 9:00 години. Контактний телефон 098-918-70-26 (Щуревич Сергій Вікторович).

Просимо всіх власників домашніх тварин посприяти спеціалістам у проведенні щеплення.

Захистіть себе та своїх улюбленців!