Ангели, які тримають українське небо
На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння.
До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в Монастирищенській бібліотеці для дітей влаштовано книжкову виставку-пам'ять: «Ангели, які тримають українське небо» на якій розміщена література на патріотичну тематику, та проведено для учнів 6-В класу Ліцею «Ерудит» (учитель Лемещук Ірина Іванівна) патріотичний хронометр: «На варті наших душ». Бібліотекар розповіла учням про реальні події, які відбувалися на Майдані про початок Революції Гідності та її героїв. Діти познайомились з героїчними подвигами патріотів, котрі заради торжества справедливості пожертвували собою для зміцнення України в лютому 2014 року.
Палають свічки пам’яті загиблих Герої Небесної Сотні у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю.
Слава Україні! Героям Слава!