Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.02.2022 16:30

Сьогодні, 21 лютого, під головуванням заступника міського голови Зоряни Заворотної відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.

На засіданні було заслухано п’ять питання, а саме, про надання дозволу на укладення договору розподілу спадкового майна, після померлого, між спадкоємцями; про доцільність позбавлення батьківських прав батька щодо малолітньої дитини; про надання дозволу на укладення договору дарування ½ частки житлового будинку на ім’я малолітньої дитини; затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка залишилася без батьківського піклування; про взяття під соціальний супровід сім’ї м. Монастирище.

В результаті засідання, членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.