У Цибулівському старостинському окрузі ремонтується приміщення для розміщення екстренної медичної допомоги

Дата: 22.02.2022 14:48

Вчора, 21 лютого, заступники міського голови Зоряна Заворотна та Сергій Говрас із старостою Сергієм Кучеренком оглянули приміщення, в якому ведуться ремонтні роботи, де в невдовзі запрацює пункт базування бригади екстреної (швидкої) допомоги.

Приємно відзначити, що роботи здійснюються швидко та якісно.

Працівники швидкої, підсобні працівники та, безпосередньо, староста активно працюють, щоб уже в квітні пункт швидкої допомоги розпочав приймати пацієнтів в приміщенні адмінбудівлі.

Даний пункт базування швидкої обслуговуватиме жителів Цибулева та навколишніх населених пунктів, тож перетворення частини адмінбудівлі на сучасний пункт базування бригади екстреної (швидкої) допомоги та створення гідних умов для медпрацівників – стало спільною роботою міської влади, соціально-відповідального бізнесу громади та небайдужих краян. Адже кожен з нас розуміє, що від того наскільки швидко надана медична допомога залежить життя та здоров’я жителів Монастирищенської громади.

Щиро дякуємо всім за підтримку та допомогу!