Слава синам України!

Дата: 23.02.2022 12:23

Працівниками Монастирищенської  публічної бібліотеки для здобувачів освіти професійного ліцею була проведена презентація книг «Вони для нас виборюють життя». Увазі молоді були запропоновані видання, які ілюструють події  в Україні 2014-2021 рр. Вісім років відбуваються воєнні дії на сході країни, вісім років в сім’ях українських військових не сплять матері, дружини, діти. Щодень тривають обстріли, отримують поранення і гинуть мирні жителі та українські військові. Кожен день ллється кров… Події, які стали переламними в новітній історії України описуються в художніх книгах Тамари Горіха Зерня «Доця», Олександра Михеда «Я змішаю твою кров з вугіллям», Артема Чеха «Точка нуль», Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», Сергія Жадана «Хлібне перемир’я», Олексія Чупи «Казки мого бомбосховища», Юлії Ілюхи «Східний синдром», документальних: Валентини Розуменко «Нескорені», Романа Зіненка «Іловайський щоденник», Андрія Цаплієнка «Книга змін» та багатьох інших. З цікавістю та увагою слухали хлопці оповіді з книг, доповнювали розповідями про своїх знайомих, висловлювали подяку українським військовим.

Знати і пам’ятати – наш обов’язок перед тисячами патріотів, які поклали своє життя за незалежність України. Слава України! Героям Слава!