Відбулося нагородження переможців мовно-літературного конкурсу «Як парость виноградної лози, плекайте мову...»

Дата: 23.02.2022 13:30

До Міжнародного дня рідної мови, з 9 по 17 лютого, Монастирищенською міською радою проводився конкурс серед дітей у старшій та молодшій вікових категоріях на краще декламування вірша чи прози. На участь у конкурсі до 17 лютого надійшло 107 робіт. 21 лютого відбулося засідання конкурсної комісії, де журі переглянуло всі роботи-учасники та визначило переможців.

За підсумками журі:

• У молодшій віковій категорії: І місце посів  учень 3-А класу ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2» Арсен Свердлик, ІІ почесне місце зайняла  учениця 1-А класу ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит» Злата Зіник, ІІІ місце здобула  учениця 6 класу Шарнопільського ЗЗСО І-ІІІ ст. Карина Христенко.
  • У старшій віковій категорії: І місце посіла  учениця 7-Б класу ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа I-ІІІ ступенів №5» Юлія Лебеденко, ІІ почесне місце зайняв  учень 9 класу Сатанівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Захар Бойченко, ІІІ місце здобула
  •  учениця 6-А класу ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа I-ІІІ ступенів №5» Поліна Фролова. А «Приз глядацьких симпатій» отримав  4-річний Михайло Фордунь за чуттєве виконання віршу Ліни Костенко «Крила».

Всі інші учасники, які взяли участь у конкурсі будуть відзначені Подяками Монастирищенської міської ради.

Тож сьогодні, 23 лютого, в урочистій атмосфері заступник міського голови Зоряна Заворотна привітала юних талантів із перемогою та від імені міського голови Олександра Тищенка вручила їм Грамоти міської ради та книги.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу! Дякуємо всім діткам-учасникам конкурсу, їх батькам і викладачам за активну участь та надзвичайно цікаві відео-роботи. Ви всі неймовірні та надзвичайно талановиті! Ми пишаємося вами!