УВАГА!В Україні запроваджено воєнний стан на тлі нової агресії РФ

Дата: 24.02.2022 11:00

За рішенням обласного оперативного штабу відбувається евакуація населення в радіусі 30 км від військової частини с. Розсішок.

Монастирищенська міська територіальна громада вже розпочала приймати людей з евакуйованих територій. Їх розміщуватимуть в м. Монастирище ?? ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5» (вул. Гагаріна, 37), ?? ОЗЗСО «Ліцей «Ерудит» (вул. Жовтнева, 12), ?? ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2» (вул. Соборна, 51). Також прийматимуть жителів евакуйованих територій в прилеглих населених пунктах.

В штатному режимі працює ?? КНП «Монастирищенський ЦПМСД» та ?? КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня», які готові надавати медичну допомогу (вул. Соборна, 1).

Наполегливо просимо брати до уваги лише достовірну інформацію, подану з офіційних джерел!

Зберігаємо спокій, холодний розум! Дії кожного – чіткі і зважені. Це надважливо сьогодні!

Наша армія на захисті нашої країни!