Шановні жителі Монастирищенської громади! Монастирищенська хлібопекарня задіяла всі свої виробничі потужності, щоб забезпечити Монастирищину свіжим хлібом

Дата: 24.02.2022 12:30

Шановні Монастирищани і жителі навколишніх селищ, у зв’язку з надзвичайною ситуацією в країні запаси хлібобулочних виробів у магазинах швидко закінчилися.

Просимо вас не панікувати.

Монастирищенська хлібопекарня задіяла всі свої виробничі потужності і через 2 години буде свіжий хліб.

В першу чергу він з’явиться в магазині «Свіжий хліб» навпроти хлібокомбінату та в магазині «Каштан» біля Універмагу.

Зберігайте спокій, і в добрі часи, і в погані часи не забувайте про нашого місцевого виробника, який ніколи не залишить вас у скрутну хвилину. Свої повинні підтримувати своїх!