Сьогодні, як і анонсувалося, у КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» було здійснено забір донорської крові

Дата: 25.02.2022 18:00

Поділитися життєвонеобхідною кров’ю прийшло дуже багато монастирищан. Але, щоб уникнути скупчення людей, адміністрацією лікарні було прийняте рішення записувати бажаючих донорів на список (уже є понад 100 охочих) й почергово викликати їх до банку крові. Так, за перший день було взято кров у 25 людей. Завтра забір розпочнуть здійснювати з 09.00 год.

Усі бажаючі стати донорами можуть звернутися завтра чи у наступні дні до приймального відділення або банку крові, щоб записатися на чергу. Коли з’явитися на забір крові цим людям будуть повідомляти додатково.

На сьогодні Монастирищенська лікарня формує стратегічний запас крові та її компонентів задля функціонування медичної системи в воєнний час. Щоб лікарня могла зберігати якомога більше крові сьогодні міська рада на чолі з міським головою Олександром Тищенком придбала для банку крові холодильник.

Не будьте байдужими, записуйтеся в чергу та здавайте кров, адже можливо саме ваша кров стане рятівною для чийогось життя.