Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Монастирищенська лікарня робить забір крові в міру технічних можливостей

Дата: 26.02.2022 19:30
Кількість переглядів: 110

 

Сьогодні в мережі з’явилося чимало коментарів щодо неорганізованості та повільного забору донорської крові в Монастирищенській багатопрофільній лікарні. Тому трохи розкажемо, яка ж робота насправді здійснюється під простими словами «забір донорської крові».

Забір крові та зберігання її компонентів здійснюють у спеціальних пластикових мішках, які називаються гемокони. Використовуючи усі технічні можливості, за день можна використати 20-25 таких гемоконів. У межах такої кількості й здійснюють забір донорської крові в Монастирищенській багатопрофільній лікарні.

Також обмежена кількість місця для зберігання, оскільки кров потрібно не лише обробити на центрифузі, а й відправити до м. Черкаси на обстеження й лише після цього кров та її компоненти можна використовувати.

Так, усю крові зібрану за ці дні в Монастирищі завтра цілий день центригуватимуть, а у понеділок планують доправити до м. Черкаси для обстеження.

На понеділок уже складений список бажаючих поділитися кров’ю. Усі ж, хто ще бажають долучитися до доброї справи, можуть записатися на здачу крові за номером телефону 050-670-24-57.

Щиро дякуємо усім донорам і закликаємо мешканців громади здавати кров надалі. Зараз вона вкрай необхідна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора