Освітяни Монастирищини долучаються до волонтерської допомоги

Дата: 01.03.2022 14:00

У важкі часи для України, не стоять осторонь і освітяни Монастирищини. Так, працівники управління освіти, молоді та спорту та вся освітянська родина Монастирищенської громади перерахували кошти єПідтримки для потреб української армії.

Міська організація профспілки працівників освіти також перерахувала кошти у сумі 10 тис. грн. для наших доблесних захисників.

Працівники закладів освіти громади виготовляють тушонку, організовують гаряче харчування для членів територіальної оборони та евакуйованих людей. Ще педагоги долучаються до плетіння маскувальних сіток та виготовлення підручних засобів захисту. Загалом, під час воєнних подій кожен допомагає чим може, щоб, хоч якось підтримати наших захисників й наблизити перемогу в боротьбі з ворогом.

Щиро дякуємо усім, хто долучається та допомагає. За нами правда! За нами ПЕРЕМОГА! Слава Україні!