Суворо дотримуйтеся комендантської години з 20:00 до 06:00!

Дата: 03.03.2022 16:30

Вкотре нагадуємо в країні точиться війна з агресором й відповідно до воєнного стану діє комендантська година – в Монастирищенській громаді з 20:00 до 06:00 год.

НАГОЛОШУЄМО, пересуватися вулицями під час комендантської години суворо заборонено! Вийти з домівок можна лише у разі оголошення повітряної тривоги, щоб прослідувати у найближче укриття. Або ж, якщо ви відноситеся до осіб із захисту правопорядку чи є працівниками підприємств критичної інфраструктури, але обов’язково потрібно мати при собі спеціальні перепустки та документи.

Дотримуйтесь правил світломаскування: зашторюйте вікна, закривайте жалюзі, вимикайте світло.

Цивільні особи, які перебуватимуть на вулиці у період комендантської години без спецперепустки, вважатимуться членами диверсійно-розвідувальних груп ворога.