До уваги жителів Монастирищенської територіальної громади та внутрішньо переміщених осіб!
Дата: 07.03.2022 10:50
Кількість переглядів: 150
Жінки та діти, які планують виїхати з території м. Монастирища та населених пунктів Монастирищенської громади до Львова, звертайтесь за номером телефону «гарячої лінії» Монастирищенської міської ради 050-670-24-57 для попереднього запису та визначення кількості осіб і місць в транспорті!
Наголошуємо, тільки жінки та діти!