Робити добрі справи завжди на часі

Дата: 07.03.2022 14:08

Наша ненька Україна уже яку добу здригається від ворожих вибухів. В цей важкий час вся країна згуртувалася, щоб допомогти регіонам, які зараз у вогні – ліками, продуктами харчування, одягом тощо. Монастирищина не стоїть осторонь й активно долучається до відправлення гуманітарних вантажів. Але разом з тим, не забуваємо й про соціально незахищені верстви населення громади, які у воєнний час також потребують підтримки.

Так, напередодні 8 Березня соціальні працівники КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» у рамках благодійного проекту «Подаруйте свято бабусі» передали усім бабусям, які перебувають на обслуговуванні в комунальному закладі, подарункові набори, до яких увійшли шарфи, шкарпетки, теплий одяг, засоби гігієни, косметичні набори для бабусь, посуд, різноманітні книги тощо.

Акція реалізована у співпраці територіального центру з старостинськими округами та жителями нашої громади.

Така незначна допомога – це часточка турботи про наше старше покоління, яке прожило гідне й подекуди не легке життя.

Миру усім нам та якнайшвидшої перемоги над нашим лютим і підступним ворогом! Слава Україні! Героям Слава!