Служба у справах дітей Монастирищенської міської ради повідомляє

Дата: 09.03.2022 11:30

Про зміни у законодавстві щодо виїзду дітей за кордон на час військового стану!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА від 1 березня 2022 р. № 179

ЗМІНИ, що вносяться до пункту 24 Правил перетинання державного кордону громадянами України:

«Виїзд за межі України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 18-річного віку, визначених в підпунктах 2 – 5 пункту 6 цих Правил, в супроводі осіб, які уповноважені законними представниками дитини, здійснюється за наявності письмового погодження органу опіки та піклування чи військової адміністрації на виїзд із зазначенням держави прямування.

Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків та за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України)/ документів, що містять відомості про особу, визнаних Держприкордонслужбою.»

Просимо за вказаними питаннями звертатися до служби у справах дітей Монастирищенської міської ради: вул.Соборна, 121, ІІІ поверх ( колишнє приміщення РДА)