До уваги внутрішньо переміщених осіб і мешканців громади!

Дата: 09.03.2022 11:40

Усі ми розуміємо, що у важкий час повинні надавати прихисток тим, чиї будинки опинилися під обстрілами. До Монастирищенської громади прибувають люди з різних регіонів України, які рятуються від війни.

Облік людей, які прибувають, веде відділ соціальної політики та охорони здоров’я за адресою м. Монастирище, вул. Соборна,121, І поверх та старости і помічники у селах!

Тому звертаємося до усіх тимчасово переміщених осіб з проханням зареєструватися у відділі соціальної політики та охорони здоров’я Монастирищенської міської ради за вищевказаною адресою.

Якщо у вас уже проживають родина, друзі, знайомі, вони також повинні якнайшвидше зареєструвати своє перебування у Монастирищенській громаді, звернувшись з документами до відділу соцполітики та охорони здоров’я або до старости чи помічника населеного пункту.