Шановні споживачі КП «Монастирищенське ВУЖКГ»!

Дата: 15.03.2022 08:40

КП «Монастирищенське ВУЖКГ» в цей скрутний час надалі продовжує надавати послуги, зокрема й з вивезення твердих побутових відходів.

У зв’язку з воєнними діями в Україні, Монастирищина прихистила евакуйованих та тих людей, які залишили своє житло заради безпеки й приїхали сюди до батьків, родичів, друзів тощо – це сприяло збільшенню кількості твердих побутових відходів на які не розраховані виробничі потужності підприємства.

Просимо з розумінням поставитися до ситуацій, коли сміття не своєчасно вивозиться з території приватного сектора та багатоповерхової житлової забудови. Підприємство працює використовуючи усі можливості попри важкі часи, щоб не допустити погіршення гігієни та естетичного вигляду вулиць.